تبلیغات
دزفول قهرمان، پایتخت مقاومت ایران...... - حجاب
تاریخ : پنجشنبه هشتم دی 1390 | 01:24 بعد از ظهر | نویسنده : سید مجتبی صائبی نیا

بر اساس جامعه آماری چند ده نفری از پسران که بنده حقیر با آنها سر و کار دارم این مطلب را نوشته ام و امیدوارم کسی از این مطلب آزرده خاطر نشود.

دخترانی که به درستی حجاب و پوشش خود را رعایت نمی کنند از دید اکثر پسران یک اسباب بازی لذت بخش و یا بازیچه هستند. فکر می کنم کسی از شما خواهران گرامی دوست نداشته باشد که از این دیدگاه مورد توجه قرار گیرد. انسانهایی که خود را کم ارزش می دانند دوست دارند از چنین دیدگاهی دیده شوند. حال کمی هم در مورد دخترانی که حجاب خود را رعایت می کنند صحبت کنیم. چنین کسانی برای شخصیت خود ارزش قائل بوده و دوست ندارند همانند یک بازیچه در جامعه حضور پیدا کنند. حجاب وپوشش نه تنها موجب زشتی و کم ارزشی دختران نمی شود بلکه پرده حجاب است که روح الهی و زیبای دختران را آشکار می سازد و از آنجا که ذات انسان خدا جوست همیشه پسران برای ازدواج به دنبال افرادی هستند که روح الهی در وجودشان پدیدار است. امیدوارم که خواهران گرامی با خواندن این مطلب کمی به خود بیایند و کمی برای خود ارزش قائل شوند. از نظر فیزیکی اجسام با ارزش نیاز به محافظت بیشتری دارند نه اجسامی که بی ارزشند. شما خواهران اگر برای خود ارزشی قائل باشید از جسمتان حفاظت بیشتری می کنید.

 کلام آخر اینکه: آیا زمان آن نرسیده که پوشش وحجاب را در جامعه برقرار کنیم؟ آیا زمان آن فرا نرسیده که زمینه را برای ظهور امام زمانمان (عج) فراهم آوریم؟طبقه بندی: حجاب،

  • اسپرت
  • زمستانه
  • کارت شارژ همراه اول